סגור בנר
אמנים עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
רכישת כרטיסים אינדקס דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל-אביב
הופעות, פעילויות לילדים, לוח מופעים, סרטים וכרטיסים
מוזיקה
לוח האירועים 2022 אוגוסט 
א ב ג ד ה ו ש
 
10111213
14151617181920
21222324252627
28293031
פסטיבלים שונים
 
פסטיבל מקודשת 2019
 
 
 
תמונות היכן ומתי


כולנא Club  
התנועה לשחרור ירושלים, (50 שקלים כניסה. דרינק ראשון עלינו) 
4-21.9, מרבית לילות הפסטיבל, רח' נעמי 4
 
ברווח שבין הפוטנציאל למציאות // בשטח ההפקר שבין הקרנבל ליומיום // על הקו המיותר שבין המצוי לרצוי - אנחנו מניחים מועדון ירושלמי עכשווי // מקלט לנביאים // מקדש לאמיצים // מפגש לפתוחים והנכונים // עכשיו הזמן לזוז.
 
הכולנא קלאב יפעל במרבית לילות הפסטיבל, כל לילה במתכונת אחרת ועם רשימת מופעים מכאן ועד גדות החידקל. אנחנו נחשוף עוד ממש בקרוב, אבל גם אז לא נגלה הכל מראש, בעיקר בגלל שלא נדע הכל מראש... זה פשוט יקרה.
 
מנהלים אמנותיים: נטע ויינר ואפו סהרג'ין


שלם - הרמוניה לכלים שבורים 
 12.9.19, גן מיטשל, הסמוך לחוצות היוצר
 
בעיר שיש בה בליל עצום של קולות, שפות ומנגינות - ההרמוניה היא סוג של פלא. בעיר שיש בה ים של חריקות, קרבות וזעקות - הסימפוניה היא בגדר נס. בעיר שיש בה חול וקודש, סדק ומזור, שבר ותיקון - השלם הוא תמיד חלום ששואף להתגשם.
 
ב"שלם", מופע ענק של מוזיקה מקורית, חד פעמית ומלאת גרוב, שינוגן על כלי נגינה שבורים, זנוחים או תשושים מכל רחבי העיר, אנחנו מציעים רפאות ללבה של העיר. אנחנו יוצרים הרמוניה בעזרת הכלים השבורים. אנחנו מלחינים קול חדש ושלם מהצלילים הצורמים.
 
לערב אחד, מלא הוד והדר, נמלא את לבה של ירושלים בהרמוניה שבוקעת מכלי נגינה שבורים. תחת כיפת השמים, על במת ענק ב-360 מעלות, יצטופפו כ-100 נגנים וכלי נגינה שלא הכל עובד להם ושלא הכל מתחבר. נגנים מקצועים וחובבנים, צעירים ומבוגרים, מקומיים ואורחים. כלי נגינה ממערב וממזרח שידעו ימים יפים יותר, אבל כרגע רואים עליהם בעיקר את הפגמים.
 
את כלי הנגינה שיככבו במופע אספנו מכל רחבי העיר בשנה האחרונה. כל אחד עם הפצע שלו ועם השריטה שהותיר בבעליו. בחנו את הכלים הפצועים באוזן חומלת, הסרנו מהם את האבק, הצבענו על היופי הפנימי הטמון בהם וכתבו במיוחד עבורם יצירה שמצלצלת את כל הקסם שהזמן לקח מהם. בהמשך חיברנו נגנים לכלים, צלילים ליצירה ופנינו לשלושה מלחינים בני המקום - מיה דוניץ, ניזאר אלכאטר ודודו טסה - כדי שיהפכו את הכל ליצירה אחת שלמה. תום כהן ותזמורת מזרח מערב לקחו את המנגינות האלה ועיבדו אותם לקונצרט ייחודי ומרגש, שמוציא מן הסדק והקלקול אפשרות לתיקון.
 
שלם הוא מופע מחווה לירושלים, על כל הסדקים והשברים שבה. שלם הוא שיר הלל לירושלים, על כל ההרמוניות והשלמות שבתוכה. שלם הוא הצעה לירושלים שתפיק, ולו ללילה אחד (שיכול וצריך להפוך לשגרת חיינו), הרמוניה נשגבת, מרובדת ושלמה.
 
ניהול אמנותי: עמנואל ויצטום
ניהול מוזיקלי: תום כהן 
 

דודו טסה, צילום: ליאור רוטשטיין 

 
חלונות מתגשמים 
ארמון של חלונות פתוחים בלב גן הסוס 
21.9-7.7 , גן הסוס, הכניסה חופשית
 
פתחו את החלון. הסיטו את התריס. הזיזו את הווילון. השאירו את המגננות מאחור. היכנסו פנימה.
צעדו בחלל. שאפו את האוויר ואת האור, לגמו את הצבע ואת ההשראה, געו במרבדי ההיסטוריה והתקופות. הביטו על ירושלים בדרך חדשה לגמרי.
כאן החלונות מתגשמים. כאן נפתח הצוהר לירושלים אחרת. כאן מה שהיה הופך למה שיכול להיות.
 
למשך שלושה חודשים, בלב גן הסוס, יצוץ לפתע בית החלונות. 550 חלונות מכל רחבי ירושלים, בשלל צורות ומכל התקופות, ישולבו אלו באלו, ייתלו האחד מעל השני וירכיבו את המגדל המפואר. חלון עץ אנגלי יעמוד לצד אשנב ארמני, עיטור עות'מאני יוצב לצד פיתוח נוצרי, מסגרת מגן דוד תוצמד לקשת ערבית. בליל של שפות, קולות ותרבויות – שלא תמיד מסתדרים ביניהם בעיר הרבודה – ירכיבו למשך שלושה חודשים בית אחד שחובר לו יחדיו.
 
כולכם מוזמנים – צעירות וזקנים, מבוגרות וזאטוטים - להיכנס בשערי ארמון החלונות. לשהות בו, לטייל, לגעת, לשחק, לשמוע את הד קולכם. לתפוס מחסה מהשמש החמה, להאזין לדנדון הפעמונים הממלאים אותו, להביט בקרני האור המשתברות בזכוכיות הצבעוניות, לנוח על מרחבי הדשא למרגלותיו, לעלות למרפסת הקומה השנייה ולהתבונן ברחוב ובשמיים.
 
את החלונות אסף ושימר במשך עשרות שנים יורם אמיר – יוצר, אקטיביסט, צלם, דון קישוט, נביא ובעיקר איש אוהב אדם וירושלים. אמיר, שנפטר לאחרונה, הציל את החלונות מבתים נטושים או מיועדים להריסה כדי לשמר את הצוהר לירושלים של פעם, זו שנדרסה ברגל גסה בשם הקדמה. רגע לפני מותו חבר אמיר ל"מקודשת", לעיריית ירושלים באמצעות "עדן" - החברה לפיתוח כלכלי בעיר, ולצמד האמנים איתמר פלוגה ולילי פלג (יוצרי הפסלים המרכזיים במידברן בארץ ובעולם) – כדי להקים יחד מבנה אחד, רב הוד ורושם, שיהיה מתנתו האחרונה לעירו האהובה.
 
מנהלת אמנותית: מיכל ועאקנין 
 

אנטנות  
חצי יממה בהשראת ירושלים של האמן יורם אמיר 
5.9, רחבי ירושלים, רחבת המיצג בגן הסוס ורחבי ירושלים, הכניסה חופשית
 
רגע לפני שבית החלונות של יורם אמיר, איתמר פלוגה ולילי פלג הופך לחלק בלתי נפרד מהנוף של מרכז העיר, ושנייה לפני שהוא מתפרק חזרה למאות חלונות נפרדים, אנחנו מזמינים את אוהביו, מוקיריו וצאצאיו האמנותיים להרים איתנו לילה ליורם, שהסתלק מאיתנו מוקדם מדי, לפני כחצי שנה. ערב אחד, או יותר נכון חצי יממה, בהשראת האדם שפתח לנו את הצוהר, האמן שהניח לנו את המסגרת והנביא שהדביק את כולנו בנגיף הזה שנקרא ירושלים.

את הערב נפתח בתהלוכת שקיעה חגיגית ומוזיקלית ברחובות העיר, סטייל ההלוויות של ניו אורלינס, שבמהלכו נחבר את החלק האחרון בפאזל של קרקס החלונות של יורם. משם נמשיך לערב של הופעות וכיף למרגלות המיצב ועם תום ההופעות, בשעה 23:00, נתפזר ללילה שלם של התרחשויות בבתים פרטיים במרכז העיר והשוק. בתים בהם גר, פעל ופתח את הדלת יורם, עד שהפכו לחלק בלתי נפרד מהדי.אנ.איי של כל ירושלמי יורמי.
 
בתפריט: פואטיקה, קולינריה, אמנות, וייב ומסיבה, לאו דווקא בסדר הזה...
פרטים מלאים ממש בקרוב.
 
מנהל אמנותי: גילי לוי 


מסעות להמסת גבולות 
חוויה אמנותית בתנועה מתמדת, בכל יום יוצא מסע דוקו-תיאטרלי אחר בין האנשים שמחוללים את המציאות 
4.9-20.9, רחבי ירושלים
 
בשלושת המסעות להמסת גבולות שאנחנו מציעים לכם, כבר שנה רביעית ברציפות, אנחנו דולים מתוך המציאות הירושלמית את האנשים ואת המקומות שמצביעים ומעצבים מציאות אחרת והופכים אותם לחומר גלם של מסע דוקו-תיאטרלי של גילוי וסחרור תודעה. כל אחד משלושת המסעות הוא חוויה מעוררת ומפתיעה שנמשכת בין שעתיים לשבע שעות ונודדת בין מרחבי התודעה לסמטאות המציאות. כל מסע הוא הזמנה להרפתקה מוקפדת אך גם לגמרי פתוחה לעלילות שנובעות מהעיר ולמפגשים הייחודיים שהיא מזמנת. כל מסע הוא חוויה אינטימית ואישית המתבססת על תנועה קבוצתית המתארחת ברחבי העיר, מעלה ומטה, מזרח ומערב.  
 
אתם מוזמנים לבחור באחד משלושת המסעות, מבלי לדעת את מי תפגשו ולאן תגיעו ולהתמסר איתנו לעיר ואנשיה. במסע נקשיב יותר מאשר נדבר, נקלף בעדינות שכבות של מקום ואולי נצליח להגיע ולגעת בלב. נפגוש חבורה של אנשים יוצאי דופן העסוקים במושג גבול בצורות ומכיווני חיים שונים. כל אלה ביחד יפסלו מחדש את העיר, יציעו שבילים חדשים ללכת בה ויצביעו על דרכים חדשות להביט בה. 
 
כבשנים עברו, גם השנה המסעות ישמשו לדופק החי והפועם של מקודשת ובכל יום מימי הפסטיבל נוציא מסע אחד. אתם מוזמנים להצטרף אלינו ולגלות איתנו כל פעם מחדש את ירושלים - בשלוש השפות השגורות בה ועם כל הטוב והרע שהיא מוציאה מעצמה, מאוהביה ומשונאיה.   
 

פסטיבל מקודשת, צילום: נוע שוגונובסקימסע מהמפלצת התלת שפתית
במסגרת מסעות להמסת גבולות
4.9-20.9, יציאה מהמפלצת בקרית יובל
 
המסע התלת-שפתי ארוך יותר מיתר המסעות (כ-7 שעות), אבל כללנו בו הפסקה להתרעננות ולצבירת כוחות. הוא יעביר אתכם ממזרח למערב ובחזרה, יעמת אתכם עם נרטיבים מורכבים ולעיתים מנוגדים וסביר להניח שהוא יותיר אחריו לא מעט סימני שאלה.
זה מסע ייחודי ומאתגר למי שיבחר להצטרף אליו – כמעט כמו שהוא מאתגר ומסעיר את היוצרים והמעורבים בו. 


המסע לעיר שהיא נמל
במסגרת מסעות להמסת גבולות
5.9-19.9, יציאה ממתחם התחנה הראשונה
 
במסע נעגון ונתארח אצל אנשים ובמקומות המחזיקים נקודת מבט אלסטית על ירושלים מעצם היותם בתנועה מתמדת ממנה ואליה. נכיר אנשים שהם מצד אחד שורשיים ומצד שני חסרי בית, דרכים ששואבות פנימה אל ליבתה של העיר ושבילים הפולטים החוצה אנשים שירושלים רוקנה אותם בכוחם. מסע שדורש לב פתוח ואמונה בעיר שיש לה עוגן בלי חוף ועמוקים בלי ים.   
 

מסע אנגלית בין שתי אוזניות
במסגרת מסעות להמסת גבולות
12.9-19.9, יציאה מחצר סרגיי, מגרש הרוסים
 
זהו מסע של קשב שבמרכזו פוגשים באוזניות את סיפוריהם של שורת אנשים יוצאי דופן הנשזרים זה אל זה ביצירת אמנות דוקומנטרית, או אם תרצו פודקאסט חוויתי מחולק לפרקים ולפעולות הבוראים סיפור חדש ומרחיבים את המבט והיחסים בין מה שרואים לבין מה ששומעים בשיטוט בעיר.  
במסע האדויופוני אין מפגשים עם דמויות והצעדה בו היא אישית ועצמאית, כשמלווה מטעמנו צועד לצדכם.
 
ניהול אמנותי: מורן אביב דביר 
 

עצום
בהובלת נועם ענבר ובהשתתפות "מקהלת גיא בן הינום" וחברים
16-18.9.19,  יער ירושלים
 
חווית האזנה בעיניים סגורות ושיטוט במרחב תודעתי-נפשי בלב קרחת יער ירושלים בהובלת נועם ענבר וחברי מקהלת גיא בן הינום. חברי הלהקה יעטפו את הקהל וייקחו אותו חזרה אל מציאות נפרדת המתקיימת באזורים שבין דמיון, חלום וזיכרון. השירה והמוסיקה של הלהקה יכניסו את ברי המזל שישתתפו בחוויה אל עולם פנטסטי בדיוק, עדינות ורגישות.
היצירה "עצום", שנוצרה על ידי נועם ענבר בשיתוף עם הכותב יונתן לוי, הדרמטורג ניר שאולוף וחברי המקהלה, היא טקס מעניק חיוניות רב משתתפים הבנוי כמחזור שירים היפנוטיים-מצחיקים-סוחפים. יצירה טוטאלית המציעה דרך חדשה להאזין למוסיקה, לקבל ממנה כוח ולהיטען דרכה בשמחה.
 
אל תמצמצו - הכרטיסים עפים מהר, אבל ממש ממש מהר!
 
קונספט, ניהול אמנותי, מוזיקה: נועם ענבר

בהשתתפות: מיכל אופנהיים, אלי אוריאן, נעם אחדות, עווט אשאבר, לילה שועלה בטרמן, אלה דניאל, רות וידר מגן, שרה ורז, גדעון לוי, קטרין לסקו, אמיר מאיר, דור מגן, לירון משולם, תמרה נשרי, יובל סימן טוב, אילנה סניטמן, נתן סקופ, נועם ענבר, עדו עקוב, אלקסנדר פיש, עמית פישביין, ניר שאולוף, עמי שלו, מיכל תמרי. 
  
  
מבדדים
 
חוויות קצה לצופה המתבודד - מיני פסטיבל אמנות לאדם יחיד
כל ימי מקודשת. במבדדים נבחרים ברחבי ירושלים
 
אל מול המולת העיר, הצפיפות, ההרגלים. אל מול הרשת, אל מול הקדושה והמחלוקת. אנחנו מזמינים אתכם לצאת ולהתבודד בירושלים. זוהי הזמנה אל תוך בטן האדמה, אל ראש ההר, בין כתלי בניין, בין שכבות ההיסטוריה – ארבע אפשרויות קצה להתבודדות בירושלים.
 
ארבעה אמנים יפתחו בפניכם את הדלת לארבעה מבדדים ייחודיים. עבודות אמנות שעושות שימוש בפרקטיקות התבודדות עתיקות ייקחו אתכם עמוק פנימה, לחוויית התבודדות חדשה. 
 
ניהול אמנותי: יצחק מזרחי, יהודית שלוסברג יוגב
 
 
Taking sides- KNOW HOPE
 
אדם יקותיאלי יחלק, יפרק ויחבר מחדש את ירושלים # פרויקט מיוחד למקודשת
באישון לילה או באמצע היום, בלב ירושלים או בפרבר מרוחק, בערבית, ערבית, אידיש או אנגלית - אדם יקותיאלי (KNOW HOPE בשבילכם) עומד לחלק מחדש את ירושלים, להפריד אותה ולחבר מחדש. 
    
 
23 שעות של מוזיקה במגדל דוד 
יממה שלמה של חוויות מוזיקליות חוצות יבשות ומחברת לבבות במגדל דוד 
19-20.9.19, מגדל דוד
 
מוזיקה היא תמיד הדרך הישירה, העוצמתית והפשוטה ביותר כדי לחבר בין אנשים, אבל השנה בחרו במקודשת במוזיקה שיכולה לעשות הרבה יותר מחיבור. מוזיקה שיכולה לגעת בלב ולהמיס את הגבולות. מוזיקה שיוצרת בסיס משותף ומציעה לכולנו מקצב שווה, מכיל ופתוח בעיר שכולנו חולקים.
 
השנה ריכזנו את כל מופעי המוזיקה של מקודשת ל-23 שעות של חוויה חוצת יבשות ומחברת לבבות במגדל דוד, אולי הבמה הכי יפה ומקודשת בעולם. זה יתחיל בשקיעה אפריקאית איקונית, ימשיך לפנטזיית רגאיי שורשי, יתגבר ללילה לבן גרובי וקצבי בין חללי המגדל, יתנקז למופע זריחה שהוא תמצית ההוויה שלנו כאן ועכשיו ויגיע לשיא בחגיגת שישי שמחה ועטורת כוכבים, שמציגה את הצליל הישראלי של העשורים האחרונים דרך הגיטרה הים תיכונית. 


הגיטרה של אריס
חגיגית שישי פרועה ומשוחררת לצלילי הסאונד שאריס סאן הביא מיוון לכאן
20.09.19, 14:00, מגדל דוד
 
הגיטרה החשמלית שהביא איתו הנער היווני אריס סאן לישראל, מכוונת כמו בוזוקי יווני ומצלצלת כמו כישוף שפועל על כל מי ששומע אותה, עיצבה מחדש את הסאונד של המוזיקה הישראלית. כיום, במבט לאחור, אפשר לראות את השביל שיצרה הגיטרה של אריס, להקשיב לה מנגנת עשרות שירים מהקנון המקומי וליהנות מהתוספת האדירה שהביאה לתוך כור ההיתוך הישראלי. 
 
בהשתתפות: ברי סחרוף, מרגלית צנעני, חיים משה, יהודה קיסר, אורי בראונר כנרות, בני בשן, ניר מנצור, נועם חבקין, עוזי "רמירז" פיינרמן, רון בונקר ואחרים.
 
ניהול מוזיקלי: בנו הנדלר
 

יהודה קיסר, צילום: יובל אראלאורקסטרה באובאב
ההרכב האגדי מסנגל בביקור ראשון בישראל
19.09.19, 18:30, מגדל דוד
 
ההרכב המיתולוגי והחשוב ביותר במערב אפריקה, אורקסטה באובאב מסנגל, מגיע להופעה ראשונה וחד פעמית בישראל. ההרכב, שהוגדר לא אחת כ"בואנה ויסטה סושיאל קלאב של אפריקה", פרץ את הדרך והיה חלוץ המיזוג של המקצבים מאמריקה הלטינית עם המוסיקה האפריקנית השורשית.
 
בלי מאמץ ובלי יומרות מיותרות חברי האורקסטרה יוצרים מסע מוזיקלי מהפנט שהוא לעיתים מלא השראה ולעיתים מרפא, וכשתראו אותם מכשפים את הבמה תבינו למה הם זכו בתואר הלא רשמי "הלהקה הכי מרקידה שיצאה אי פעם ממערב אפריקה".
 
לפני כשנתיים חזרו חברי הלהקה, רובם מההרכב המקורי, להופיע ולהקליט יחד אחרי כמעט עשור של היעדרות. הצליל של ההרכב נשאר בוהק כתמיד, ואליו צורפה גם לראשונה נגינת קורה, הנבל האפריקאי שזוכה לעדנה בשנים האחרונות. באביב האחרון סיימו חברי הלהקה סיבוב הופעות אירופאי ובסתיו הקרוב הם מגיעים למקודשת במיוחד מדקאר, למופע שקיעה מרקיד ובלתי נשכח.
 
הגעת חברי "אורקסטרה באובאב" התאפשרה בשיתוף פעולה עם חברת התעופה Brussels Airlines
 

אדום-זהב-ירוק - ג'וני קלארק, OF REGGAESISTA
חגיגת הרוטס רגאיי של מקודשת חוזרת-  ג'וני קלארק  והרכב הנגנים  Dub Asante Band feat - Matic Horns
מופע פותח: SISTA OF REGGAE
19.09.19, 21:15, מגדל דוד
 
ג'וני קלארק, אגדת הרוטס מג'מייקה, מגיע לראשונה לישראל.
קצת לפניו על הבמה, Sista of Reggae , שלושת הלביאות המובילות של סצינת הרגאיי מלונדון.
 
קלארק, הידוע ברעמת צמות ה"דרד" הכסופה שלו, נולד באחד מגטאות קינגסטון לפני 64 שנים והספיק להוציא עד כה לא פחות מ-26 אלבומים, חלקם הפכו לנכסי צאן ברזל במורשת הרוטס רגאיי. רבים משיריו עוסקים באמונה הראסטאפריאנית , קוראים למאבק באלימות ובאי צדק החברתי.
 
Sista of Reggae הוא ההרכב שמאחד את טרילה ג'נה , טאשה מקדה וסיסטר אודרי, מהזמרות המובילות של סצנת הרגאיי רוטס בלונדון, שחברו לראשונה כבר בשנת 2000 והמשיכו לשתף פעולה לסירוגין לצד טיפוח קריירות סולו מרשימות. ההרכב מציג עוצמה נשית ומסרים של אחדות ושלום שהביאו אותן עד לבמת פסטיבל Montreux היוקרתי.
 
את שתי ההופעות ילווה הרכב הנגנים Dub Asante feat. Matic Horns
 


ליל השוטטות
מרק עשיר של מופעים, שורשים וגרוב במגדל דוד 
מחצות הלילה בחמישי ועד שיעלה האור בשישי
13 מופעים בכרטיס אחד
19.09.19 מחצות ועד קצת אחרי הזריחה

 
מחצות הלילה של חמישי ועד אחרי הזריחה של שישי, ייפרסו יותר מ-13 מופעים בכרטיס אחד, שיאפשרו לקהל לטעום, לדגום וללגום מ"מרק" עשיר של שורשים וגרובים שרקח במיוחד עבורו שי צברי.
 
תחת ניהולו האמנותי של צברי, נציג בפניכם חוויה של גילוי והיכרות עם ישן וחדש, עדכני ומתגעגע, מתימנית ועד אמהרית, עם נציגים מקומיים וגם כמה אורחים בינלאומיים. הקהל יוזמן לשוטט בין המופעים השונים, להתמסר לצינת הלילה הירושלמי, לזוז לצלילי הגרוב ובעיקר לחוות את הכוח המכשף של הביחד.
 
כבר בפתיחה תפגשו על הבמה המרכזית את ההרכב צעיר ומעורר סקרנות "גרופ שימשק" שמובילה דריה ילדירים מהרי אנטליה שבטורקיה. ההרכב מנגן סאונד פסיכאדלי עדכני. בשלל המופעים אחר כך תפגשו בין היתר את: ציון גולן, עטר מיינר, דניאל סאן קריאף, גראונד הייטס, רומבו טומבה (ארגנטינה), אדם בן עזרא, יוני שרון ורבים אחרים. בסיום השוטטות הלילית, נתכנס כולנו, מכל חללי המצודה, אל מול הבמה המרכזית למופע זריחה שיביא איתו וירטואזיות, כריזמה וגם לא מעט נשמה ורוח כששלומי שבן ואיתמר דוארי יארחו את שולי רנד במפגש מלא אור.
 
 ניהול אמנותי: שי צברי 
  

שלומי שבן, צילום: יוסי צבקר


 
תרגילים בהתעוררות
שלומי שבן ואיתמר דוארי במופע זריחה # מארחים את שולי רנד
20.09.19, 04:30, מגדל דוד
 
המופע המיוחד של שלומי שבן ואיתמר דוארי, שיקבל איתנו את השמש על הבמה המרכזית של המגדל, הוא מפגש מאלף של כריזמה ווירטואזיות.
 
דוארי (שמלטף את התוף ומוציא ממנו קולות משכרים) ושבן (שמכה בקלידים ומפיק מהם צלילים אלמותיים) נפגשו בעבר על הבמה בפרויקטים שונים ותמיד חלמו לשתף פעולה באופן מעמיק. השניים יוצאים לטיול משותף במרחבי המוזיקה של שבן כשעל הבמה: שלל כלי הקשה והפסנתר.
 
הלבוש החדש לו זוכים השירים המוכרים של שבן מעניק להם רעננות ומציע הזדמנות למפגש מחודש עם כמה מהקלאסיקות הגדולות ביותר של המוזיקה הישראלית בשני העשורים האחרונים.
 
אל שני הגאונים המוזיקליים האלה יחבור שולי רנד (ששר מתוך נשמה מאמינה ועמוקה), שהתחיל לשתף פעולה עם שבן עוד בשנת 2011. שבן ורנד אולי נראים תחילה כשני הפכים גמורים, אבל המוזיקה מחברת ביניהם באופן מושלם ויוצרת רגעים חד פעמיים של קסם, השלמה ואפילו ניגודים מוארים.
 
כששבן, דוארי ורנד יפגשו את השמש, הבמה תתמלא בכישרון, אמונה (מכל סוג שהוא) ורגש והיום שיתחיל יצבע בקשת חדשה לגמרי של גוונים.
 
* מופע הזריחה כלול בכרטיס הכניסה ל"ליל השוטטות" וכן נמכר בנפרד.
 מחיר עיר שם האולם שעה יום תאריך

 
תגובת גולשים (0 תגובות)  
הוסף תגובה   לכל התגובות

הפוך לדף הבית   |   מי אנחנו  |  כתבו לנו   |  תנאי שימוש   | פרסום באתר   |   לרכישת כרטיסים   

ארכיון אינדקס   |  ארכיון אמנים   |  ארכיון אולמות   |  ארכיון אירועים   |  ארכיון כתבות

תיאטרון מחול | מוזיקה  | קולנוע  | קלאסי  | ילדים  | בידור  | פסטיבלים  | עניין  | אמנים

ביקורת תיאטרון  |  ביקורת מחולביקורת אופרהביקורת קולנועעולים השבוע | ראיונות קולנוע

ביקורת מוזיקה | ביקורת הופעות   |  ביקורת אלבומים |  אלבום והופעה  |  פותח קופסה  |   פותח קופה  

מה עושים עם הילדים בשבת  ההופעות השוות של השבועאירועים בחינם השבוע